Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nostradamus: 2012 Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: Nostradamus: 2012 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Nostradamus: 2012 me 25 MBit
Westworld.S01E09.720p.HDTV.x264-AVS.DUAL (1174 MB) The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.x264-RARB (1038 MB)
Arrow.2016.S05.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB) madam.secretary.308.hdtv-lol[ettv].mkv (300 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Nostradamus: 2012 downloadNostradamus: 2012 SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Nostradamus: 2012 movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:4.9 / 10 (1043)
[ ] - Nostradamus' prophecies are interpreted alongside messages from ancient cultures about galactic alignment and the end of the world.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle