Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

The Thin Red Line Shqip titra (1998) 1CD srt

Shkarko: The Thin Red Line movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Thin Red Line me 25 MBit
Vikings.S04E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-WW (1411 MB) the.middle.811.hdtv-lol[ettv].mkv (184 MB)
Chicago.Med.S02E09.HDTV.x264-FLEET.mkv (267 MB) sherlock.s04e01.the.six.thatchers.proper (438 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Thin Red Line downloadThe Thin Red Line SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Fox
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Thin Red Line movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The Thin Red Line (eng)
Vleresimi i filmit:7.6 / 10 (140667)
[ Every man fights his own war. ] -
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle