Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Dossier K. Shqip titra (2009) 2CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Dossier K. titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
dvdrip1CD861x 0.00UniVerseHub
Dossier K.1CD260x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Dossier K. downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [be]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Dossier K. movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Dossier K. (eng)
Vleresimi i filmit:6.8 / 10 (2151)
[ ] - Vincke and Verstuyft are detectives of the Antwerp police department. This time they have to deal with the Albanian mob and some problems in their own police division.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle