Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

The Message Shqip titra (1976) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveMessage, The (1978) DVDRip.srt (79576bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitNote: (Titrat pershtaten me DvDrip i shkarkuar me torrent, nuk e di cili mund te jete saktesisht po ata qe kane torrent le ta provojne ndonjerin dhe te shikojne nese ben, e pastaj te tregoje cfare kualiteti ka filmi qe ta vendosim ketu. Shikim te kendshem!)
Emri i publikimitMessage, The (1978) DVDRip25.000 FPS
Ngarkuesiw3ssy @ . shkarkuar1791x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Message downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:The Message movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Al-Risâlah (eng), Mohammad: Messenger of God (eng), The Message (eng)
Vleresimi i filmit:8.3 / 10 (35637)
[ In four decades only four... "The Robe" "The Ten Commandments" "Ben-Hur" and now... For the first ti ] - In the 7th century, Mohammed, Peace Be Upon Him, is visited by Angel Gabriel who urges him to lead the people of Mecca and worship God. But they're exiled in Medina before returning to ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle