Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"The Vampire Diaries" The Descent S02E12 Shqip titra (2011) 1CD srt

Seria: 2 - Episodi: 12

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: The Vampire Diaries movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveThe.Vampire.Diaries.S02E12.HDTV.XviD-FQM.srt (40556bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPër ata që kanë mbetur duke parë sezonin e dytë të VD-së, unë e kam përkthyer këtë pjesë për MosFli, kur doli kjo pjesë, dhe ata që dëshirojnë ta shikojnë me titra shqip këtu e keni pjesën e 12-të. Shikim të këndshëm!
Emri i publikimitThe.Vampire.Diaries.S02E12.HDTV.XviD-FQM25.000 FPS
Ngarkuesiw3ssy @ . shkarkuar967x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "The Vampire Diaries" The Descent me 25 MBit
the.flash.2014.308.hdtv-lol.mkv (279 MB) Suicide.Squad.Extended.Cut.2016.BluRay.7 (6683 MB)
Good.Kids.2016.HDRip.x264.AAC5.1-OzZY1.m (929 MB) shameless.us.709.hdtv-lol.mkv (411 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Vampire Diaries downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:8.5 / 10 (1013)
[ ] - While Stefan seeks out Isobel, Damon asks Elena to take care of Rose and he meets Jules. He asks Jules the cure for werewolf bite and she tells that there is no cure. Caroline is involved ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle