Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Titra per njerezit me probleme ne degjim

50 First Dates Shqip titra (2004) 1CD srt

Shkarko: 50 First Dates movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titrave50.First.Dates.2004.PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE.srt (108059bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPerkthyer dhe sinkronizuar nga Renaldo Domi. [email protected]
Emri i publikimit50.First.Dates.2004.PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE.srt
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar4943x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.65 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko 50 First Dates me 25 MBit
Collateral.Beauty.2016.BDRip.x264-GECKOS (545 MB) Workaholics.S07E07.720p.WEB.x264-MOROSE. (387 MB)
The.100.S04E04.REPACK.HDTV.x264-xTV.mkv (402 MB) Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (10456 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:50 First Dates download50 First Dates SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Sony Pictures
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:50 First Dates movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:50 First Dates (alb), Fifty First Dates (eng), Fifty First Kisses (eng)
Vleresimi i filmit:6.8 / 10 (271699)
[ Imagine having to win over the girl of your dreams... every friggin' day! ] - Henry Roth is a man afraid of commitment up until he meets the beautiful Lucy. They hit it off and Henry think he's finally found the girl of his dreams, until he discovers she has short-term memory loss and forgets him the very next day.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle