Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

New York Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: New York movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko New York me 25 MBit
South.Park.S20E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (94 MB) USS.Indianapolis.Men.of.Courage.2016.HDR (1394 MB)
The.Walking.Dead.S07E05.720p.WEB-DL.x264 (499 MB) Sully 2016 720p HDRip x264 AC3 BDP.mkv (2270 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:New York downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Yash Raj Films
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:New York movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:6.8 / 10 (7793)
[ Three friends ready to face the world... and then the world changed. ] - It's story about three students studying at the New York State University whose lives are changed by 9/11 and its aftermath.
Drejtuar nga:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle