Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

The Hunter Shqip titra (2010) 1CD srt

Shkarko: The Hunter movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveThe.Hunter.2010.DVDRip.XviD-LAP-Titrashqip.net.srt (24075bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitLloji i Filmit
Aksion|Aventurë
Premiera Zyrtare në USA
14 Janar 2011
Premiera në TitraShqip.net
30 Janar 2011
Regjizori
Rafi Pitts
Skenari
Rafi Pitts
Aktorët
Rafi Pitts,Mitra Hajjar, Malek Jahan Khazai, Ali Nicksaulat.
Xhiruar në:
Iran|Gjermani
Përktheu:
CoLd FiRe™
Redaktoi
CoLd FiRe™
Rreth filmit:Si shenjë hakmarrje, një burrë vret dy policë dhe largohet drejt pyllit, ku arrestohet nga dy policë të tjerë. Tre burrat humbasin rrugën mes pyllit, si në një labirinth të një vendi të humbur, ku kufiri mes gjahtarit dhe presë turbullohen...
Emri i publikimitThe Hunter 2010
NgarkuesiCoLd-FiRe @ . shkarkuar60x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Hunter me 25 MBit
The.Flash.2014.S03E16.HDTV.x264-xTV.mkv (216 MB) Bones.S12E10.XviD-AFG.avi (461 MB)
dcs.legends.of.tomorrow.214.hdtv-lol[ett (316 MB) 100.Streets.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi (2051 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Hunter downloadThe Hunter SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:The Hunter movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Shekarchi (eng), The Hunter (eng)
Vleresimi i filmit:6.3 / 10 (1260)
[ ] - In an act of vengeance, a young man randomly kills two police officers. He escapes to the forest, where he is arrested by two other officers. The three men are surrounded by trees, the ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle