Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Kynodontas Shqip titra (2009) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveKynodontas.2009.PROPER.DVDRip.XviD.HORiZON-Titrashqip.net.srt (43917bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPërktheu:CoLd FiRe™
Rreth filmit:Babai, mamaja dhe tre fëmijët e tyre jetojnë në një shtëpi private jashtë qytetit. Shtëpinë e rrethon një gardh i lartë. Fëmijët nuk kanë dalë kurrë nga shtëpia. Arsimohen, argëtohen, mërziten dhe bëjnë gjimnastikë ashtu si prindërit e tyre e quajnë më mirë, pa asnjë kontakt me botën e jashtme. Fëmijët kujtojnë se aeroplanët që fluturojnë lart janë lodra dhe zombiet janë lule të vogla të verdha. I vetmi njeri që futet në shtëpi, është Kristina, e cila punon si roje sigurie në kombinatin e babait. Babai ka rregulluar ardhjen e Kristinës në shtëpi që të shuajë dëshirën seksuale të djalit të tij.E gjithë familja dhe veçanarisht vajza e madhe, adhuron Kristinën.Një ditë Kristina i bën dhuratë një kapëse flokësh duke kërkuar diçka tjetër për shpërblim...
Ndalohet Rreptësisht Për të Parriturit
Emri i publikimitDogtooth (2009)25.000 FPS
NgarkuesiCoLd-FiRe @ . shkarkuar137x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Kynodontas titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Kynodontas (2009).DVDRip.[www.universehub.net]1CD667x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Download KynodontasKynodontas watch online for freeKynodontas downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site (Greek) | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Kynodontas movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Canine / Dogtooth (eng), Dogtooth (eng), Eshvi (eng)
Vleresimi i filmit:7.3 / 10 (56342)
[ The cat is the most feared animal there is! ] - Three teenagers live isolated, without leaving their house, because their over-protective parents say they can only leave when their dogtooth falls out.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle