Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Salt Shqip titra (2010) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Salt titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Salt.Director’s.Cut.2010.720p.BluRay.DTS.x264-xXx [BRRip.X... 1CD181x 0.00UniVerseHub
Salt.2010.R5.LiNE.Xvid.1337x-Noir & LAP1CD2081x 10.01w3ssy
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Salt downloadSalt SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [jp] | Sony Pictures [ca] | Sony Pictures [fr] | Sony Pictures [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Salt movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Edwin A. Salt (eng), Salt (eng), Salt Ugynok (eng), subtitle by Amir (eng), Солт (eng)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (254503)
[ Who is Salt? ] - A CIA agent goes on the run after a defector accuses her of being a Russian spy.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle