Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Centurion Shqip titra (2010) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


viktor_hygo @
thnx
Centurion titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Centurion (2010) 720p.x264. AC3 5.1 [ALB]1CD251x 0.00
Centurion.2010.720p.BluRay.x264.AC3-nesi1CD124x 0.00123Erdi
Centurion (2010) DVDRip-aXXo1CD246x 0.00ARI_MC
Centurion (2010) DVDRip-aXXo1CD201x 0.00123Erdi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Centurion downloadCenturion SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Centurion movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Centurion (eng), The Ninth Legion (eng)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (68401)
[ Fight or die. ] - A splinter group of Roman soldiers fight for their lives behind enemy lines after their legion is devastated in a guerrilla attack.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
download subtitle