Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Death at a Funeral Shqip titra (2010) 1CD srt

Shkarko: Death at a Funeral movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


likimediaproduction @
nuk pershtatet fare me filin more,,,mos e posto kur nuk pershatet
ertanii @
Likimediaproduction, shume mire eshte cekur me larte formati i filmit "DVDRip XviD FiCO" dhe mos u ngut te flasesh pa pasur pak njohuri me titra. Edhe ato titra te cilat nuk pershtaten me filmin mund te sinkronizohen pa problem.
Shkarko Death at a Funeral me 25 MBit
Legends Of Tomorrow [2x07] Invasion!.avi (348 MB) The.Secret.Life.of.Pets.2016.HUN.BDRiP.x (1048 MB)
Lucifer.S02E10.HDTV.x264-xTV.mkv (264 MB) The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.XviD-FUM. (427 MB)
Death at a Funeral titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Death.At.A.Funera.2010.DVDRip.[UniVerseHub].ALB1CD2210x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Death at a Funeral downloadDeath at a Funeral SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Sony [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Death at a Funeral movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Joyeuses funérailles (eng)
Vleresimi i filmit:5.6 / 10 (36342)
[ On April 16th, no one will rest in peace. ] - A funeral ceremony turns into a debacle of exposed family secrets and misplaced bodies.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle