Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

The A-Team Shqip titra (2010) 1CD ssa

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

The A-Team titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The A-Team 2010 R5 Xvid = nCode & KiNGDOM & Noir & PrisM1CD197x 0.00UniVerseHub
The.A-Team.2010.DVDRip.[UniVerseHub].ALB1CD469x 0.00UniVerseHub
The A-Team 2010 R5 Xvid1CD519x 0.02UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The A-Team downloadThe A-Team SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:20th Century Fox [jp] | 20th Century Fox [us] | Official Facebook
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The A-Team movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The A-Team (eng), Команда ╚А╩ (eng)
Vleresimi i filmit:6.8 / 10 (219680)
[ There Is No Plan B ] - A group of Iraq War veterans looks to clear their name with the U.S. military, who suspect the four men of committing a crime for which they were framed.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle