Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

For a Few Extra Dollars Shqip titra (1966) 1CD sub

Shkarko: For a Few Extra Dollars movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveFort Yuma Gold1 (1966).sub (34578bajt) tregoni shikimin paraprak

Shkarko titrat si drtic (dtc)Shkarko titrat si drtic (dtc)
Komenti i ngarkuesitFilmi është me sinkronizim audio englisht dhe në format AVI 744 Mb.
Emri i publikimitnexhadi23.976 FPS
Ngarkuesinexhadi @ . shkarkuar164x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko For a Few Extra Dollars me 25 MBit
New.Girl.S06E20.HDTV.x264-SVA.mkv (120 MB) 24.Legacy.S01E06.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].a (350 MB)
Legion.S01E07.PROPER.HDTV.x264-FLEET[PRi (321 MB) Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-xTV.mkv (327 MB)
For a Few Extra Dollars titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
NEXHO1CD206x 0.01nexhadi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:For a Few Extra Dollars downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:For a Few Extra Dollars movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Per pochi dollari ancora (alb), The Rebel Lieutenant (eng), Die Now, Pay Later (eng), For a Few Extra Dollars (eng), Fort Yuma Gold (eng), Ringo the Revenger (eng)
Vleresimi i filmit:6.3 / 10 (210)
[ He had to be fast with a gun to stay alive ! ] - Captured Confederate raider Gary Diamond agrees to work with the Yankees to prevent any further bloodshed by warning a Confederate regiment against attacking heavily defended Yankee Fort Yuma.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Hiq Reklamat
download subtitle