Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Clash of the Titans Shqip titra (2010) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveClash.of.the.Titans.2010.480p.srt (56416bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitClash Of The Titans Përkthimi: Hell Of Steel.
Lion Heart (L.SH) përshtati (jo vetëm sink.) dhe instaloi për ver.Clash.of.the.Titans.2010.80p.BRRip.srt
Emri i publikimitClash.of.the.Titans.2010.480p.srt23.976 FPS
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar242x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.58 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Clash of the Titans titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Clash of the Titans {Al} [DVDRip XviD-DiAMOND & 720p Bluray1CD1055x 10.00UniVerseHub
Clash of The Titans 20101CD391x 0.01ARI_MC
Clash.Of.The.Titans.2010.TS.XViD.KiNGDOM.MENTION.IMAGINE1CD8742x 0.00HellOfSteel
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Clash of the Titans watch online for freeClash of the Titans downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official site [br] | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Clash of the Titans movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Titanebis sherkineba (eng), Битва титанiв (eng)
Vleresimi i filmit:5.8 / 10 (239481)
[ The heavens raise hell... ] - Perseus demigod, son of Zeus, battles the minions of the underworld to stop them from conquering heaven and earth.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle