Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Undisputed 3: Redemption Shqip titra (2010) 1CD srt

Shkarko: Undisputed 3: Redemption movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveUndisputed III Redemption (2010) 720p BRRip [ViSiON] x264 [5.1CH].srt (43614bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPerktheu dhe titroi: MR. BLEDI ||| Sinkronizoi: w3ssy
Emri i publikimitUndisputed III Redemption (2010) 720p BRRip [ViSiON] x264 [5.1CH]25.000 FPS
Ngarkuesiw3ssy @ . shkarkuar1429x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.55 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Undisputed 3: Redemption me 25 MBit
Marvels.Iron.Fist.S01E01.WEB.X264-DEFLAT (468 MB) Bones.S12E10.XviD-AFG.avi (461 MB)
Marvels.Iron.Fist.S01E06.WEBRip.x264-xTV (456 MB) Greys.Anatomy.S13E16.HDTV.x264-LOL[eztv] (233 MB)
Undisputed 3: Redemption titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Undisputed.III.Redemption.2010.DVDRip.XviD-GFW1CD1595x 0.00UniVerseHub
Undisputed.III.Redemption.2010.DVDRip.XviD-GFWTitra per njerezit me probleme ne degjim1CD22337x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Undisputed 3: Redemption downloadUndisputed 3: Redemption SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Undisputed 3: Redemption movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Champion 3 (eng), Undisputed 3: Redemption (eng), Undisputed III: Redemption (eng)
Vleresimi i filmit:7.5 / 10 (29627)
[ One Deadly Tournament. A Last Fight For Freedom. ] - Boyka is back. This time he is fighting in the first ever inter-prison tournament with one knee.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle