Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Babylon A.D. Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Skedari i titraveBabylon.A.D.DVDRip.XviD-LUSO.srt (47441bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesit3
00:00:09,880 --> 00:00:20,180
...:::Ervin Karanxha:::...
2
00:00:31,966 --> 00:00:34,275
Shpëtojmë Planetin.
3
00:00:34,854 --> 00:00:38,036
-Kudo që ta kem lexuar thënien
më vinte për të qeshur.
4
00:00:39,737 --> 00:00:43,137
-Shpetojmë Planetin, po përse?
5
00:00:43,264 --> 00:00:46,220
-Dhe për cfarë?
Për veten tonë?
6
00:00:48,085 --> 00:00:52,018
-Jeta është e thjeshtë,
vrit ose do të vritesh.
Emri i publikimit Babylon.A.D.DVDRip.XviD-LUSO23.980 FPS
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar3203x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.57 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Babylon A.D. titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
babylon.a.d.(2008)DvDrip[Eng]-aXXo1CD526x 0.00r1mas
Babylon AD on Albanian1CD400x 0.00
Babylon-A.D1CD464x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Babylon A.D. downloadBabylon A.D. SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official MySpace | Official MySpace blog | Official site | Official site [de] | Official site [fr] | Official site [fr] | Official site [gb] | Official site [it] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Babylon A.D. movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Vin Diesel new movie (alb), Babylon A.D (eng), Babylon A.D. (eng), Babylon Babies (eng), Babylon.A.D. (eng)
Vleresimi i filmit:5.6 / 10 (84237)
[ ] - Veteran-turned-mercenary Toorop takes the high-risk job of escorting a woman from Russia to America. Little does he know that she is host to an organism that a cult wants to harvest in order to produce a genetically modified Messiah.
Drejtuar nga:
Hiq Reklamat
download subtitle