Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Black Hawk Down Shqip titra (2001) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveBlack.Hawk.Down.720p.BRRip.XviD-SHiRK (111522bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitKy eshte perkhim i vendosur nga r1mas.Ne perkthimin ne fjale jane pervjedhur disa gabime te vogla ku kane munguar afersisht 80 rreshta, si dhe ne pjesen me te madhe te perkthmit sinkronizimi ka qene mbi 1 ore para.Une thjesht e rregullova kete gabim te vogel qe eshte perjedhur.Meritat per kete perkthim i takojne anetarit r1mas te cilin e falenderojme.
Emri i publikimitBlack.Hawk.Down.720p.BRRip.XviD-SHiRK.albanian23.976 FPS
Ngarkuesiarefatveseli @ . shkarkuar5860x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.56 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Black Hawk Down titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Black Hawk Down1CD692x 0.03r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Black Hawk Down downloadBlack Hawk Down SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Black Hawk Down movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Black Hawk Down (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (309195)
[ Rangers Lead the Way. ] - 160 elite U.S. soldiers drop into Somalia to capture two top lieutenants of a renegade warlord and find themselves in a desperate battle with a large force of heavily-armed Somalis.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
download subtitle