Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"Spartacus: War of the Damned" The Red Serpent S01E01 Shqip titra (2010) 1CD srt

Seria: 1 - Episodi: 1

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: Spartacus: War of the Damned movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "Spartacus: War of the Damned" The Red Serpent me 25 MBit
Hidden.Figures.2016.DVDSCR-P2P.mp4 (813 MB) Moonlight.2016.BluRay.720p.DTS.x264-CHD. (5633 MB)
The.Walking.Dead.S07E09.720p.WEB-DL.DD5. (1661 MB) lady.bloodfight.2016.bdrip.x264-infidel[ (637 MB)
Spartacus: War of the Damned titra Shqip S01E01
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Spartacus Gjak dhe Rërë.s01e01.hdtv.xvid-2hd1CD21670x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Spartacus: War of the Damned downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Spartacus Gjak dhe Rërë (alb)
Vleresimi i filmit:7.8 / 10 (2943)
[ ] - In its war on the Greek peninsula, the Romans convince the Thracians to join them in defeating the Getae, who have been raiding Thracian villages for generations. The Thracians are fierce ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle