Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Clash of the Titans Shqip titra (2010) 1CD srt

Shkarko: Clash of the Titans movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


HellOfSteel @
Ari s'e kemi mirë kështu! Nuk është punë e bukur ti marrësh punët e të tjerëve dhe ti heqësh si të tuat.
Shkarko Clash of the Titans me 25 MBit
The.Walking.Dead.S07E05.HDTV.x264-xTV.mk (390 MB) The.Nice.Guys.2016.SLOSubs.DVDRip.x264-D (1434 MB)
USS.Indianapolis.Men.of.Courage.2016.HDR (1432 MB) League Of Gods 2016 720p HDRip x264 AC3 (1189 MB)
Clash of the Titans titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Clash of the Titans {Al} [DVDRip XviD-DiAMOND & 720p Bluray1CD980x 10.00UniVerseHub
Clash.of.the.Titans.2010.480p.srt1CD237x 0.00
Clash.Of.The.Titans.2010.TS.XViD.KiNGDOM.MENTION.IMAGINE1CD8728x 0.00HellOfSteel
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Clash of the Titans downloadClash of the Titans SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official site [br] | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Clash of the Titans movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Titanebis sherkineba (eng), Битва титанiв (eng)
Vleresimi i filmit:5.8 / 10 (231084)
[ The Clash Begins in 3D ] - Perseus demigod, son of Zeus, battles the minions of the underworld to stop them from conquering heaven and earth.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle