Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Four Brothers Shqip titra (2005) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Four Brothers titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Four.Brothers.2005.1080p.BrRip.x264.YIFY1CD249x 0.00r1mas
Four Brothers1CD234x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Four Brothers downloadFour Brothers SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Paramount Pictures [us] | UIP [es] | UIP [fr]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Four Brothers movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Four Brothers (alb), Katër Vëllezërit (alb), Untitled Mark Wahlberg Project (eng), Кров за кров (eng)
Vleresimi i filmit:6.9 / 10 (115583)
[ Jack Mercer will do violence to get justice. ] - Four brothers look to avenge their mother's death.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle