Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Saw VI Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: Saw VI movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


kasapi @
me fal por keto titra nuk pershtaten me "Saw 6[2009]DvDrip-aXXo" qe kam.
UniVerseHub @
Unë nuk e kam në fakt, filmin nga aXXo, por diku i gjeta këto titra, dhe i përshtata me ato titra që supozohej të ishin nga aXXo, sdq nëse i gjej diku ato të aXXo, do ti rregulloj.
kasapi @
faleminderit Universehub
Shkarko Saw VI me 25 MBit
The.Good.Fight.s01e02.WEBRip-DEFLATE.mkv (336 MB) blindspot.213.hdtv-lol[ettv].mkv (281 MB)
Marvel.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E15.Self (299 MB) lethal.weapon.116.hdtv-lol[ettv].mkv (279 MB)
Saw VI titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Saw.VI.2009.720p.BrRip.x264.YIFY1CD69x 0.00r1mas
Saw 61CD222x 0.00
Saw 6[2009]R5-DvDrip-LW1CD7173x 0.00UniVerseHub
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Duad Shala)1CD292x 0.01
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Saw VI downloadSaw VI SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Lionsgate [us] | Metropolitan Films [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Saw VI movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Sharra 6 (alb), Jigsaw Puzzle 6: 6 Killer (eng), Saw VI (eng), Saw VI (6) (eng), Пила VI (eng)
Vleresimi i filmit:6.0 / 10 (78476)
[ Trust In Him. ] - Agent Strahm is dead, and FBI agent Erickson draws nearer to Hoffman. Meanwhile, a pair of insurance executives find themselves in another game set by jigsaw.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle