Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Ninja Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: Ninja movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveNINJA (2009) DVDRip XviD AC3-ViSiON.srt (33997bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitKasei është një djalë jetim, i rritur në një shkollë Ninjutsu në Japoni.Aty ai do të trashëgojë artin marcial vdekjeprurës dhe do të bëhet nxënësi i parë.Mjeshtri i tij do ti kërkojë që të kthehet ne Nju Jork për të mbrojtur Joroi Bitsu,një sënduk antik që mban gjithë sekretet e vjetra të artit luftarak,gjithashtu dhe armët e Koga Ninjas së fundit....
Emri i publikimitNINJA (2009) DVDRip XviD AC3-ViSiON25.000 FPS
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar1899x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.56 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Ninja me 25 MBit
Shooter.S01E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (214 MB) blindspot.211.hdtv-lol[ettv].mkv (253 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E09.720 (1009 MB) League.of.Gods.2016.576p.BRRip.x264.AAC5 (1898 MB)
Ninja titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Ninja.2009.720p.SLOSUBS.BluRay.x264-nesi1CD165x 0.00123Erdi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Ninja downloadNinja SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [th]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Ninja movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Ninja (eng)
Vleresimi i filmit:5.5 / 10 (9835)
[ From the shadow of the night, a warrior is born ] - A westerner named Casey, studying Ninjutsu in Japan, is asked by the Sensei to return to New York to protect the legendary Yoroi Bitsu, an armored chest that contains the weapons of the last Koga Ninja.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle