Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"The Pacific" Peleliu Landing S01E05 Shqip titra (2010) 1CD srt

Seria: 1 - Episodi: 5

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: The Pacific movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "The Pacific" Peleliu Landing me 25 MBit
The.Flash.2014.S03E07.720p.HDTV.X264-FZH (719 MB) Snowden.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT.av (4021 MB)
teracod-war.dogs.mkv (1500 MB) Timeless.S01E07.HDTV.x264-KILLERS[ettv]. (276 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Pacific downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:8.2 / 10 (914)
[ ] - Basilone's fame keeps him in the U.S. selling war bonds, Leckie rejoins his company, and Sledge is reunited with Phillips in Pavuvu.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle