Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

You Don't Mess with the Zohan Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

You Don't Mess with the Zohan titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
You Don't Mess with the Zohan1CD336x 0.00UniVerseHub
You Don_t Mess With The Zohan 20081CD9969x 0.00burimi007
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:You Don't Mess with the Zohan downloadYou Don't Mess with the Zohan SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Sony Pictures [fr] | Sony Pictures [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:You Don't Mess with the Zohan movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:You Don't Mess with the Zohan (eng), Не займайте Зохана (eng)
Vleresimi i filmit:5.5 / 10 (164129)
[ He'll blow you away ] - An Israeli Special Forces Soldier fakes his death so he can re-emerge in New York City as a hair stylist.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle