Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Invictus Shqip titra (2009) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveInvictus__Al__AC3.DVDSCR.XviD-NNC-PrisM__Titra Shqip.srt (100101bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesit27 vitet e burgimit kane kaluar tashme,apartiedi ka rene dhe Nelson Mandela (Morgan Freeman) zgjidhet si presidenti i pare ne Afriken e Jugut! Bota nuk eshte akoma gati ta pranoje kete ndryshim te ri dhe kete gjendje te re ku tashme liria e njeriut eshte e njejte per te gjithe...
Emri i publikimitInvictus 2009 AC3 DVDSCR XviD-NNC-PrisM
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar4497x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Invictus titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Invictus__Al__AC3.DVDSCR.XviD-NNC-PrisM1CD265x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kerko skedar @ http://housemovie.toInvictus downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [jp] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Invictus movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Invictus (eng), Invictus.reyaansh (eng), The Human Factor (eng)
Vleresimi i filmit:7.4 / 10 (135325)
[ He was a prisoner who became a president. To unite his country, he asked one man to do the impossibl ] - Nelson Mandela, in his first term as the South African President, initiates a unique venture to unite the apartheid-torn land: enlist the national rugby team on a mission to win the 1995 Rugby World Cup.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle