Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

The Crazies Shqip titra (2010) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveThe.Crazies.2010.TS.Xvi.srt (52912bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitDavid Ntaton është sherif në një fshat të qetë amerikane ku nuk ndodh kurrë
asgjë. Një ditë një prej banorëve të ardhur në një loje beksbol shkolle,
me një armë gjahu të plotë, i gatshëm për të mbjellë terror. Një tjetër vendos zjar
në shtëpinë e tij pasi i mbylli brenda gruan dhe djalin e tij.
Diçka infeksion banorët e Ogden Mars. Për Sherifn dhe gruan e tij dhe banorët
e mbetur të shëndetshme Në vënd, një natë të zakonshme do kthehet në një betejë
për mbijetesë. Qëllimi tyre është të jetë në gjendje të largohen nga qyteti të gjallë.
Në një qytet të vogël provincial njerëz të pafajshëm me sa duket kanë filluar të kenë
simptoma të çuditshme. Pas disa analizimesh filluan të krijojë dyshime se uji i zonës
është e infektuar me një objekt toksike të pa njohur që çon këdo të konsumojnë
çmenduri dhe jo vetëm ...
Emri i publikimitThe Crazies ( 2010 ) TS.XviD-Rx & TS XVID-V2 & TS IMAGiNE
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar356x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

The Crazies titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The Crazies.2010.720p.BluRay.x264.DTS-nesi.srt1CD150x 0.00123Erdi
The Crazies (2010) R5 DVDRip XviD-MAXSPEED1CD3039x 0.00UniVerseHub
The Crazies ( 2010 )1CD384x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Crazies downloadThe Crazies SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [mx]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Crazies movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The Crazies.2010.HD.16-9 (alb)
Vleresimi i filmit:6.5 / 10 (96234)
[ Fear Thy Neighbor ] - About the inhabitants of a small Iowa town suddenly plagued by insanity and then death after a mysterious toxin contaminates their water supply.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle