Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Dynamite Jack Shqip titra (1961) 1CD srt

Shkarko: Dynamite Jack movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Dynamite Jack me 25 MBit
Doctor Strange 2016 720p HD TS x264 AAC. (2454 MB) Westworld.S01E08.720p.HDTV.x264-AVS.DUAL (1247 MB)
elementary.507.hdtv-lol.mkv (203 MB) shameless.us.708.hdtv-lol[ettv].mkv (426 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Dynamite Jack downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Dynamite Jack movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:5.4 / 10 (584)
[ ] - Antoine Espérandieu, a French tenderfoot, lands in Windows Canyon, Arizona, a remote place under the thumb of dangerous outlaw Dynamite Jack, only to discover the friend he was to meet ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle