Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

The Hurt Locker Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: The Hurt Locker movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


CoLd-FiRe @
Si ore nuk te vjen turp qe vjedh titrime qe i kane bere te tjeret dhe nderron vetem emrin e tij ne te tendin dhe i prezanton si te tuajt?! :(
Ja nga ku i ke marre titrat qe te mos besh me derrci verrci e te thuash se jo: www.titrashqip.net/forum/showthread.php?t=815
Shkarko The Hurt Locker me 25 MBit
Westworld.S01E08.720p.HDTV.x264-AVS.DUAL (1247 MB) Lucifer.S02E09.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (2371 MB)
The.Accountant.2016.HDCAM.XviD-VAiN.avi (1755 MB) Life On The Line 2015 720p BRRip x264 Mk (802 MB)
The Hurt Locker titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The Hurt.Locker.2008.720pBrRip.x.264.YIFY1CD8265x 0.00r1mas
The Hurt Locker.2008.HD.16-91CD69x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Hurt Locker downloadThe Hurt Locker SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Hurt Locker movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The Hurt Locker.2008.HD.16-9 (alb), Hurt Locker (eng), The Hurt Locker (eng)
Vleresimi i filmit:7.6 / 10 (334719)
[ War is a drug. ] - During the Iraq War, a Sergeant recently assigned to an army bomb squad is put at odds with his squad mates due to his maverick way of handling his work.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle