Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

In the Year 2889 Shqip titra (1967) 1CD srt

Shkarko: In the Year 2889 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko In the Year 2889 me 25 MBit
Arrow.S05E17.HDTV.x264-xTV.mkv (254 MB) The.Big.Bang.Theory.S10E18.720p.WEB-DL.D (632 MB)
Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-xTV.mkv (327 MB) Empire.2015.S03E10.HDTV.x264-SVA.mkv (354 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:In the Year 2889 downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:In the Year 2889 movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:In the Year 2889 (eng), Year 2889 (eng)
Vleresimi i filmit:2.8 / 10 (641)
[ ] - In a post nuclear Earth, survivors are stuck in a valley and have to protect themselves from mutant human beings, and each other in some cases.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle