Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

"White Collar" Hard Sell S01E08 Shqip titra (2010) 1CD sub

Seria: 1 - Episodi: 8

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: White Collar movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "White Collar" Hard Sell me 25 MBit
blindspot.211.hdtv-lol[ettv].mkv (253 MB) Chicago.Med.S02E09.Uncharted.Territory.H (267 MB)
Desierto 2015 1080p BluRay x264 DTS-JYK. (2271 MB) Vikings.S04E08.720p.BluRay.x264.ShAaNiG. (400 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:White Collar downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:8.2 / 10 (531)
[ ] - Neal and Peter go undercover to take down a corrupt group of Wall Street brokers. If the mission fails, Neal's deal with the FBI could be negated.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle