Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

San suk si gin Shqip titra (2009) 2CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

San suk si gin titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Shinjuku.Incident.2009.BluRay.720p.x264.DTS.nesi1CD326x 0.00123Erdi
San suk si gin (2009).DVDRip1CD47x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:San suk si gin downloadSan suk si gin SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [hk] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:San suk si gin movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Jackie Chan in Shinjuku Incident (eng), Shinjuku Incident (eng)
Vleresimi i filmit:7.1 / 10 (9663)
[ Loyalty. Survival. Betrayal. ] - A simple Chinese immigrant wages a perilous war against one of the most powerful criminal organizations on the planet.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle