Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Hotel for Dogs Shqip titra (2009) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit3 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Hotel for Dogs watch online for freeHotel for Dogs downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:DreamWorks / Paramount [fr] | DreamWorks / Paramount [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Hotel for Dogs movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Готель для собак (eng)
Vleresimi i filmit:5.4 / 10 (17500)
[ Who let the dogs in? ] - Two kids secretly take in stray dogs at a vacant hotel.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle