Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Autopsy Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Autopsy movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveautopsy-filmi-titrashqip.net.srt (52968bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPermbajtja:
Është mesi i natës. Po nget makinën në një rrugë të vetmuar. Papritmas, nga asgjëkundi, një makinë tjetër përplaset me ty. Kur zgjohesh ka gjithandej qelqe të thyera, shokët e tu janë të plagosur dhe makina tjetër është zhdukur. Je i çorientuar dhe ke dhimbje… Por kur shikon dritat e blujta e të kuqe të ambulancës, e di që ka mbërritur ndihma… ose kështu mendon ti! Duke kombinuar tensionin dhe tmerrin e Texas Chainsaw Massacre dhe realizmin rrëqethës të Saw dhe Hostel, Autopsy eksploron disa nga frikat më të thella ndërkohë që na çon në një xhiro marramendëse.
Emri i publikimitAutopsy (2008) DVDRiP
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar1136x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Autopsy me 25 MBit
Taken.2017.S01E04.HDTV.x264-KILLERS[ettv (243 MB) New.Girl.S06E20.HDTV.x264-SVA.mkv (120 MB)
The.Flash.S03E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264- (1377 MB) greys.anatomy.1317.hdtv-lol.mkv (246 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Autopsy downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Autopsy movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Mercy (eng)
Vleresimi i filmit:5.0 / 10 (5362)
[ Doctors aren't for the living anymore. ] - A young woman tries to find her injured boyfriend in a bizzare and dangerous hospital.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle