Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Four Dragons Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Four Dragons titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Four Dragons DVDRIP AlbTitra per njerezit me probleme ne degjim1CD54x 0.00Shpetimi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Four Dragons watch online for freeFour Dragons downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [Fr]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Four Dragons movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Four Dragons (eng), Kinta (eng)
Vleresimi i filmit:3.5 / 10 (201)
[ ] - A gripping tale action-packed with relentless and brutal martial arts scenes.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle