Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Law Abiding Citizen Shqip titra (2009) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveLaw Abiding Citizen.srt (101708bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitNgjarja: Një njeri briliant i orkestron nje seri vrasjesh që fusin tmerr në qytetin e Filadelfias dhe të gjitha këto vrasje i kryen nga çelia e tij. Prokurori i cili është i ngarkuar me lëndën e tij e kupton që personi që ndodhet në burg është i vetmi i cili mund ta ndalë terrorin.
Ngjarja fokusohet në një njeri i cili 10 vite pasi i vritet gruaja dhe vajza vendosë ta marrë drejtësinë në duart e tij dhe këtë vendosë ta bëjë së pari duke i vrarë vrasësit e familjes së tij e më pas duke luajtur me policinë dhe sidomos me prokurorin i cili i kishte bërë marrëveshje me vrasësit. Hakmarrja e tij arrin kulmin në momentin kur ai vendosë ta hedhë në erë tërë sistemin legjislativ të qytetit.
NJË NDËR FILMAT MË TË MIRË TË VITIT 2009!!!
Emri i publikimitLaw Abiding Citizen (2009) R5 DVDRip XviD-MAX25.000 FPS
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar13143x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.57 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


theexxtremx @
Bravo r1mas shum i fort je veq vazhdo
Law Abiding Citizen titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Law Abiding Citizen1CD107x 0.00
Law Abiding Citizen (2009) DVDRip1CD253x 0.00traseeh
Law Abiding Citizen[2009]DvDrip[Eng]-FXG1CD544x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Law Abiding Citizen watch online for freeLaw Abiding Citizen downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Constantin Film [de] | Official Facebook | Official site | Official site [jp] | Official site [nl] | Orange [uk]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Law Abiding Citizen movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Law Abiding Citizen (eng)
Vleresimi i filmit:7.4 / 10 (229625)
[ They killed his family. Now justice is his vengeance. (UK Quad) ] - A frustrated man decides to take justice into his own hands after a plea bargain sets one of his family's killers free. He targets not only the killer but also the district attorney and others involved in the deal.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle