Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Ninja Assassin Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: Ninja Assassin movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Stream this movie on alluc.com

Skedari i titravedmd-na.al.srt (47374bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitRaizo është njëri nga vrasësit më të mëdhenj në botë.Banda Ozunu,një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithese qënja e saj quhet legjendë,e kishte mbledhur nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e Kirioks e bëjnë atë.....
Emri i publikimitNinja.Assassin.DVDRip.XviD-DiAMOND24.000 FPS
NgarkuesiCoLd-FiRe @ . shkarkuar3886x () . Voto per titrat10.0 / 10 (1vota) . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.56 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


kasapi @
shume faleminderit cold
Shkarko Ninja Assassin me 25 MBit
ssquad-sd-hyperx.mkv (1422 MB) Trolls 2016 NEW HDTS x264 AC3 TiTAN.mkv (1248 MB)
Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS.mkv (314 MB) Supergirl.S02E08.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (771 MB)
Ninja Assassin titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Ninja.Assassin.DVDRip.XviD-DiAMOND1CD456x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Ninja Assassin downloadNinja Assassin SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Ninja Assassin movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Ninxhat vrasëse (alb)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (58699)
[ Prepare to enter a secret world of assassins. ] - A young ninja turns his back on the orphanage that raised him, leading to a confrontation with a fellow ninja from the clan.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle