Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"Lost" Lighthouse S06E05 Shqip titra (2010) 1CD srt

Seria: 6 - Episodi: 5

- Të gjitha titrat për këtë serial
film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


rdt-1 @
Shume flm.
kasapi @
shume faleminderit Hell Of Steel per keto titra te mrekullueshme.
po per vazhdimin e titrave te serialit ARCHER qe i ke postuar ne titrashqip.net si i behet???
HellOfSteel @
Po përpiqem ti bëj dhe ato, por mes punës, jetës sociale, Lostit, Housit dhe Band of brothers-it, Archerin e kam lënë ca pas dore, por do punoj dhe me të.Këto ditë më duhet të dorëzoj një raport të rëndësishëm kështu që s'kam dhe aq kohë.Por do ta vazhdoj dhe atë.
Lost titra Shqip S06E05
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Lost.S06E05.HDTV.XviD-2HD1CD54x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Download LostLost watch online for freeLost downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:8.3 / 10 (2468)
[ ] - Jacob sends Hurley on a mission across the island, but Jack must accompany him. In Los Angeles, Jack's difficult relationship with his son is revealed. Meanwhile, Jin discovers that Claire thinks the people at the temple stole her son.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle