Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Fast & Furious Shqip titra (2009) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit2 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Fast & Furious titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Fast And Furious (2009)1CD741x 0.00UniVerseHub
valdrini-korce1CD655x 0.00sev7en
Fast & Furious 4 New Model Original Parts1CD35834x 0.00traseeh
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Fast & Furious watch online for freeFast & Furious downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Facebook | Official site | Official site [jp] | Universal Pictures [fr] | Universal Pictures [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Fast & Furious movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Shpejtësi dhe çmenduri (alb), Fast & Furious (eng), Fast & Furious 4 (eng), Fast and Furious (eng), The Fast and the Furious 4 (eng), Форсаж 4 (eng)
Vleresimi i filmit:6.6 / 10 (222438)
[ New Model. Original Parts. ] - Brian O'Conner, back working for the FBI in Los Angeles, teams up with Dominic Toretto to bring down a heroin importer by infiltrating his operation.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle