Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

2012 Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: 2012 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Skedari i titrave2012[2009] DvDrip-aXXo.srt (137618bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitNë vitin 2009 një grup shkencëtarësh të vyer i vërteton udhëheqësve të tokes se së shpejti do të vijë fundi i Tokës qe njihnim...
Deri në 2012, udhëheqësit e Tokës, ngritën një plan për shpëtim, sa mundësish më shumë veta, por për fat të keq, është e pamundur të shpëtojnë të gjithë. Kur Xhakson Kertis shkon me dy fëmijët e tij në Yellowstone, zbulon rastësisht ndërtesat e mëdha në qendër të një liqeni të tharë dhe zbulon sekretin e shkatërrimit të pashmangshëm, të cilin qeveria e mbante të fshehur nga popullsia. Xhakson duhet të marrë gjëndjen në duar në një numërim të kundërt me kohën.Duke u munduar të shpëtojë familjen e tij dhe veten e tij,bie prehë e tërmeteve,shpërthimesh vullkanësh, Cunami dhe e cdo lloj shkaterimi natyral qe Toka ka rezervuar për njerëzinë
Emri i publikimit2012 (2009) DvDrip-aXXo By RAINBOW23.976 FPS
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar294x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.57 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko 2012 me 25 MBit
Homeland.S06E04.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (888 MB) Modern.Family.S08E13.HDTV.x264-SVA.mkv (185 MB)
ncis.1414.hdtv-lol[ettv].mkv (216 MB) The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.HDTV.x264 (561 MB)
2012 titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
2012 (2009) DvDrip-aXXo1CD791x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:2012 downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [de]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Postera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:5.3 / 10 (189)
[ ] -
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle