Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

The Book of Eli Shqip titra (2010) 1CD srt

Shkarko: The Book of Eli movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveThe Book of Eli (2010) TELESYNC XviD - MENTiON.srt (59635bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPak fjalë
Washington që detyrohët të humb shumë peshëper të luajtur një luftëtar të vetmuar, Ilain që i ra kryq Amerikës për të mbrojtur një libër të shenjtë. Ilai është njeri i thjesht, dhe ndjenë i zgjedhur nga Zoti për të realizuar një vepër të rrezikshme, me kosto përsonale. Duhet të shpiej librin e shëjtë në vendin ku dhe i kushtonte, fje që nuk është fare e thjasht..
Emri i publikimitThe Book of Eli (2010) TELESYNC XviD - MENTiON
Ngarkuesir1mas @ . shkarkuar373x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga OpenSubtitlesPlayer v4.2.6.7 zhvilluar nga ALLPlayer

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Book of Eli me 25 MBit
Shooter.S01E09.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (811 MB) Dear.Zindagi.2016.DvDRip.x264.AC3-Hon3y. (1487 MB)
Ex.Machina.2015.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi (1430 MB) madam.secretary.311.hdtv-lol[ettv].mkv (267 MB)
The Book of Eli titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The Book Of Eli 2010 BRRip 720p H264-3Li1CD116x 0.00r1mas
The.Book.Of.Eli.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD11653x 0.00UniVerseHub
The.Book.Of.Eli.2010.Super.TS.XviD.NoRar.www.crazy-torrent... 1CD488x 0.00UniVerseHub
Bujari1CD307x 0.00bujari
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Book of Eli downloadThe Book of Eli SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Metropolitan Films [fr] | Official site [jp] | Official site [kr] | Sony Pictures | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Book of Eli movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The Book of Eli (eng), The Book Of Eli 2010 (eng), Книга Iлая (eng)
Vleresimi i filmit:6.9 / 10 (230562)
[ Some will kill to have it. He will kill to protect it. ] - A post-apocalyptic tale, in which a lone man fights his way across America in order to protect a sacred book that holds the secrets to saving humankind.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle