Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Alvin and the Chipmunks Shqip titra (2007) 1CD srt

Shkarko: Alvin and the Chipmunks movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Voto per titrat

vlereso titrat me +1pikevlereso titrat me +3pikevlereso titrat me +5pikevlereso titrat me +7pikevlereso titrat me +10pike


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Alvin and the Chipmunks me 25 MBit
13.Hours.The.Secret.Soldiers.of.Benghazi (1262 MB) Kindergarten.Cop.2.2016.BDRip.x264.AC3.R (1510 MB)
the.flash.2014.223.hdtv-lol[ettv].mkv (244 MB) peaky_blinders.3x04.720p_hdtv_x264-fov[e (819 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.com
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:20th Century Fox (us) | 20th Century Fox [fr] | Official Facebook | Official site [de]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Alvin and the Chipmunks movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Ilustrime
Detajet e filmitAKA:Alvin and The Chipmunks (eng), Елвiн та бурундуки (eng)
Vleresimi i filmit:5.3 / 10 (457)
[ The Last Man Home.......Is Not Alone. ] - A struggling songwriter named Dave Seville finds success when he comes across a trio of singing chipmunks: mischievous leader Alvin, brainy Simon, and chubby, impressionable Theodore.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle