Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

2012: Supernova Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: 2012: Supernova movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


deni56 @
Faleminderit qe po beni kete pue kaq te mrekullueshme
Shkarko 2012: Supernova me 25 MBit
100.Streets.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi (2051 MB) greys.anatomy.1316.hdtv-lol.mkv (233 MB)
Marvels.Iron.Fist.S01E07.WEB.X264-xTV.mk (289 MB) ncis.los.angeles.816.hdtv-lol.mkv (286 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:2012: Supernova download2012: Supernova SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:2012: Supernova movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:2012 Supernova.2009.SD.16-9 (alb), Supernova (eng)
Vleresimi i filmit:2.2 / 10 (2471)
[ ] - A scientist, races against a deadline to place a shield between the Earth and the oncoming blast-wave from a Supernova. As well as the efforts of doom cult to sabotage the project believing it to be God's Will Course" and allow the population of the Earth to be consumed by the intense radiation in the wave.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle