Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

The Soloist Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: The Soloist movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit2 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveThe Soloist 2009 DvdRip.Xvid {1337x}-Noir).srt (114068bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitTitrat me 2cd i kam download-uar nga EREMITI dhe i kam ngushtuar për 1Cd
Shpresoj të mos më idhnohet Eremiti.
Emri i publikimitThe Soloist - 1cd
Ngarkuesiertanii @ . shkarkuar1547x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.64 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Soloist me 25 MBit
Scandal.US.S06E03.HDTV.x264-SVA.mkv (236 MB) The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.HDTV.x264 (561 MB)
Criminal.Minds.S12E13.HDTV.x264-FLEET.mk (217 MB) Moonlight.2016.BluRay.720p.DTS.x264-CHD. (5633 MB)
The Soloist titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The Soloist2CD100x 0.00eremiti
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Soloist downloadThe Soloist SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:DreamWorks [us] | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Soloist movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Solisti (alb), Imagining Beethoven (eng)
Vleresimi i filmit:6.7 / 10 (44716)
[ No one changes anything by playing it safe ] - A Los Angeles journalist befriends a homeless Juilliard-trained musician, while looking for a new article for the paper.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle