Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

2 Fast 2 Furious Shqip titra (2003) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit2 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


traseeh @
i qit akto titra se nuk i kish pas perkthy kerksuh ket film
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:2 Fast 2 Furious download2 Fast 2 Furious SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Max Power (Emap) / UIP [uk] | Official Facebook | Universal [us] | Wild Speed X2 [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:2 Fast 2 Furious movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:2 Fast 2 Furious (alb), The Fast and the Furious 2 (eng), Подвiйний форсаж (eng)
Vleresimi i filmit:5.9 / 10 (206165)
[ 2Cool ] - Former cop Brian O'Conner is called upon to bust a dangerous criminal and he recruits the help of a former childhood friend and street racer who has a chance to redeem himself.
Drejtuar nga:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle