Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

District 9 Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: District 9 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.


kasapi @
shume faleminderit
Elhan @
Thnxx shoki. Mir e ke boh
Shkarko District 9 me 25 MBit
Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET[eztv]. (108 MB) greys.anatomy.1309.hdtv-lol[ettv].mkv (273 MB)
Lucifer.S02E09.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (938 MB) Lucifer.S02E09.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (938 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:District 9 downloadDistrict 9 SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [mx]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:District 9 movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:District 9 (eng), District Nine (eng), District-9 (eng), Distrito 9 (eng), Dystrykt 9 (eng), Дев'ятий округ (eng)
Vleresimi i filmit:8.0 / 10 (536138)
[ You are not welcome here. ] - An extraterrestrial race forced to live in slum-like conditions on Earth suddenly finds a kindred spirit in a government agent who is exposed to their biotechnology.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle