Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Adios gringo Shqip titra (1965) 1CD srt

Shkarko: Adios gringo movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveAdios, Gringo Dvdrip Divx engl(shqip).srt (62720bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitpërkthimi për audio englisht 1.06gb.i përmirsuar dhe sinkronizuar në përgjithësi
Emri i publikimitnexhi23.976 FPS
Ngarkuesinexhadi @ . shkarkuar92x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.59 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


ertanii @
Faliminderit shume Nexhi, je i vetmi qe poston titra te filmave Western, nder filmat me te preferura...
Nexhi nese din ndonje link per downlodimin e filmave western, me kishe ndihmuar shume....
Shkarko Adios gringo me 25 MBit
Lucifer.S02E10.HDTV.x264-xTV.mkv (264 MB) Sully.2016.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp (1186 MB)
the.flash.2014.308.hdtv-lol[ettv].mkv (279 MB) Masterminds.2016.1080p.READNFO.WEB-DL.H2 (3489 MB)
Adios gringo titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Adios Gringo (1965) 480p1CD31x 0.00lumdrini
nexho1CD59x 0.00nexhadi
nexho1CD88x 0.00nexhadi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Adios gringo downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Adios gringo movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Adiós gringo (eng), Adios, Gringo (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (278)
[ ] - Tricked into buying stolen cattle, Brett Landers narrowly escapes being lynched. Still wanted, he hunts down the real cattle rustlers to clear his name.
Drejtuar nga:
Zhandri:
Hiq Reklamat
download subtitle