Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Glen and Randa Shqip titra (1971) 1CD srt

Shkarko: Glen and Randa movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Glen and Randa me 25 MBit
Bridget.Jones.Baby.2016.720p.WEBRip.x264 (918 MB) Mars.2016.S01E02.1080p.HDTV.SLO.Subs-Fr3 (1720 MB)
The.Innocents.2016.720p.BRRip-MkvCage.mk (999 MB) Teen.Wolf.S06E02.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (798 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Glen and Randa downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Glen and Randa movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:3.0 / 10 (299)
[ Once upon a time, there were countries, cities, schools, movies, electric appliances, The Beatles, p ] - Teenagers Glen and Randa are members of a tribe that lives in a rural area, several decades after nuclear war has devastated the planet... See full summary »
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle