Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Fast & Furious Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: Fast & Furious movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Fast & Furious me 25 MBit
Vikings.S04E17.1080p.WEB-DL.x264-FUM[ett (1737 MB) Vikings.S04E17.The.Great.Army.720p.AMZN. (1433 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E09.720 (1009 MB) Storks.2016.PLDUB.480p.BDRip.XviD-KiT.av (1307 MB)
Fast & Furious titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Fast And Furious (2009)1CD728x 0.00UniVerseHub
Arbi1CD531x 0.00
Fast & Furious 4 New Model Original Parts1CD35713x 0.00traseeh
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Fast & Furious downloadFast & Furious SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Facebook | Official site | Official site [jp] | Universal Pictures [fr] | Universal Pictures [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Fast & Furious movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Shpejtësi dhe çmenduri (alb), Fast & Furious (eng), Fast & Furious 4 (eng), Fast and Furious (eng), The Fast and the Furious 4 (eng), Форсаж 4 (eng)
Vleresimi i filmit:6.7 / 10 (207663)
[ New Model. Original Parts. ] - Brian O'Conner, now working for the FBI in LA, teams up with Dominic Toretto to bring down a heroin importer by infiltrating his operation.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle