Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Gladiator Shqip titra (2000) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit9 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Gladiator titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Gladiator.2000.10th.Anniversary.Remastered.BluRay.1080p.DT... 1CD858x 0.00lion-heart-87
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Gladiator watch online for freeGladiator downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:UIP [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Gladiator movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Gladiator (eng), The Gladiators (eng), Гладiатор (eng)
Vleresimi i filmit:8.5 / 10 (1064787)
[ A Hero Will Rise. ] - When a Roman general is betrayed and his family murdered by an emperor's corrupt son, he comes to Rome as a gladiator to seek revenge.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle